Аудіо та відео техніка

Вбудована техніка

Велика побутова техніка

Винні вітрини

   

Дрібна побутова техніка

Клiматична технiка

Електроінструменти

Ви є тут

Ваша корзина покупок порожня

5 в 1. Мультифункціональність щоденних рішень

Зарядитися масою вітамінів і приготувати безліч страв допоможе Zelmer JE1200.5.

Сучасна соковижималка Zelmer JE1200.5 завдяки великому отвору для фруктів і овочів дозволяє робити сік без необхідності очищення і нарізки продуктів. Пристрій з піковою потужністю 1300 Вт. Великий прозорий контейнер на 1,5 літра дозволяє контролювати стан приготування повною мірою.

2 швидкості переробки овочів і фруктів забезпечують оптимальний процес віджимання в незалежності від твердості або м'якості продуктів.

Високотехнологічне сито виконане за допомогою методу лазерної перфорації та системи подвійної точкової спайки. Діаметр завантажувального жолоба 70 мм.

Zelmer JE1200.5 може бути не тільки соковижималкою! А оснастивши модель додатковими аксесуарами, Ви отримаєте багатофункціональний пристрій, з яким легко і швидко приготувати сніданок, обід або вечерю. Підключивши чашу для змішування, Ви легко зможете приготувати коктейлі, дитячий суп, соус і десерт.

Zelmer JE1200.5 - це ще й блендер з одностороннім диском з нержавіючої сталі, що використовується для подрібнення та рубки, приготування салатів. У комплект також входить млин, яка дозволяє швидко подрібнити зерна кави, спеції або горіхи.

Zelmer JE1200.5 - це незамінний помічник для кожної господині на кухні.

Коментарі

Додати коментар

Каптча
Підтвердіть, будь ласка, що Ви не спамер
Target Image