Аудіо та відео техніка

Вбудована техніка

Велика побутова техніка

Винні вітрини

   

Дрібна побутова техніка

Клiматична технiка

Електроінструменти

Ви є тут

Ваша корзина покупок порожня

Про компанію

Liberton - німецький бренд побутової техніки, котрий представлений на українському ринку від 2005року. За цей період бренд зайняв нішу на ринку побутової техніки, позиціонуючи себе як виробник якісної та водночас дешевої продукції.

На даний момент Liberton є виробником великого асортименту техніки для дому та кухні, при цьому виробництво для ринку Україні становить близько 1 млн. виробів на рік. Популярнірність бренду Liberton в Україні досягнуто завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості, а також високій функціональності. Саме ці фактори зумовили розширення асортиментного ряду продукції та їх представлення на ринку України.

Впроваджуючи наші нові досягнення на ринок компанія Liberton враховує результати маркетингових досліджень попиту та потреб українців. Продукція компанії Liberton відповідає високим стандартам та новим напрямам дизайну побутової техніки та електроніки.

Одними з перших на ринку з'явилися аерогрилі Liberton, котрі стали сьогодні незамінними помічниками хлібопічки, а тепер Liberton пропонує в числі новинок – стильні телевізори нового покоління LED і універсальні мультиварки, котрі по праву займають лідируючу роль на ринку дрібної побутової техніки в світі.

Продукція Liberton є доступною для усіх покупців на території усієї України.

Диверсифіковане розміщення виробничих потужностей в Європі, Китаї, Туреччині, а тепер і в Україні дозволяє виробляти якісні товари за розумні гроші.

Головний європейський офіс компанії знаходиться в Німеччині в місті Берлін.

Ми піклуємось про Вас та Ваше здоров'я, саме тому вся продукція Liberton є сертифікованою відповідно о всіх норм та європейських стандартів якості.

"TriumpH Lviv"- єдина на західній Україні компанія, котра є офіційним дилером від виробника. Ми прагнемо впровадити нове слово на ринок аудіо, відео і побутової техніки.

Продукцію, котру ми продаємо можна охарактеризувати словами: «Продуманість, дизайн і якість».

Наша стратегія спрямована, насамперед, на продаж техніки, котра максимально відповідає очікуванням та потребам споживачів, як і світового так і українського ринку.

У компанії Тріумф Львів Ви можете купити побутову техніку у Львові від найкращих світових виробників.

Наш партнер компанія Лібертон позиціонується на ринку як виробник надійної, якісної та водночас дешевої побутової техніки.

Технології Лібертон враховують потреби покупців ще на стадії розробки техніки. Спеціалісти Liberton постійно працюють над технічним і функціональним удосконаленням продукції. 

В короткі строки компанія Liberton зарекомендувала себе як надійний та солідний партнер завдяки своєму індивідуальному ставленню до клієнта. Кожен має можливість користуватися технікою Лібертон вже сьогодні.

Не сумуй! Liberton купуй!