Аудіо та відео техніка

Вбудована техніка

Велика побутова техніка

Винні вітрини

   

Дрібна побутова техніка

Клiматична технiка

Електроінструменти

Ви є тут

Ваша корзина покупок порожня

Коротко про Remington

Remington є одним з провідних виробників продуктів для укладання , підстригання і гоління волосся. Натхнення для створення нових продуктів відбувається завдяки відстеженню останніх тенденцій у світі моди і стилю.

Бренд Remington добре відомий і дуже популярний в США, Австралії, Великобританії та Німеччині. Являється лідером на ринку з точки зору продуктів по догляду за волоссям, стрижки і гоління. Що стосується українського ринку , є одним з лідерів по продажах випрямлячі для волосся та фенів.

Нинішній асортимент включає в себе прилади Remington по догляду за волоссям ( фени, щипці для завивки, бігуді ) і прилади для особистої гігієни ( бритви, тримери для бороди, машинки для стрижки волосся, засоби для видалення волосся, манікюрні набори). Марка  фокусується нетільки на використанні  сучасних технологій які гарантують забезпечення високої якості, але, перш за все, намагається слідувати модним тенденціям. Це безумовно знайшло своє відображення в дизайні продуктів та їх приналежності.

За більш ніж 70-ти річну історію бренд REMINGTON зарекомендував себе як професійний продукт для людей, що цінують якість, надійність і технологічність виробу. Підтвердженням якості продукції REMINGTON, є гарантія від 2 (на прості продукти) до 3 років (на основні лінійки).

У 2003 році компанія заявила, що бере на себе «підвищені зобов'язання» та буде виводити на ринок раз на рік абсолютно новий продукт. Треба сказати, що при цьому компанія спиралася на вже набраний хід «конвеєр» з випуску таких новинок: перший бікіні-триммер для жінок та боді-тріммер для чоловіків, перший випрямляч з покриттям з тефлону і т.д.. Асортимент REMINGTON що півроку міняється приблизно на третину, продукція отримує все наймодніше в кольорі та дизайні, не забуваючи про пакування - вона помітна і приваблива ...

                                                                 bag

            REMINGTON знає , що треба зробити, щоб волосся виглядало чудово кожного дня. Наша продукція надає впевненості, а результат - Ваш найкращий вигляд та готовність абсолютно до всього !

 

 

Коментарі

Додати коментар

Каптча
Підтвердіть, будь ласка, що Ви не спамер
Target Image