Аудіо та відео техніка

Вбудована техніка

Велика побутова техніка

Винні вітрини

   

Дрібна побутова техніка

Клiматична технiка

Електроінструменти

Ви є тут

Ваша корзина покупок порожня

Новини

Професійні порохотяги PROFI

PROFI  - це акціонерне товариство , яке відокремилася від фірми Zelmer в 1997 році і стала окремою незалежною компанією . Протягом перших трьох років компанія забезпечувала фірму Zelmer електродвигунами , забезпечуючи її потреби на 100 %. В цей же час фірма Profi займалася розробкою нових виробів.

У 2002 році спроектовано і запущено в серію перший виріб компанії - пилосос Profi 1.

Новинки від компанії G?nter&Hauer - витяжки серії «ALINA» і «AGNESSA»

Нові моделі витяжок, «ALINA 60 W» і «AGNESSA 60 RW», виконані з використанням найсучасніших матеріалів - високоякісної нержавіючої сталі і загартованого скла білого кольору. Моделі серії «ALINA» і «AGNESSA» можуть працювати як в режимі відведення, так і рециркуляції повітря. Вони оснащені двома повітрозабірними вентиляторами з тефлоновим покриттям лопатей, які здатні розвинути продуктивність до 1200 м.куб/год Витяжки характерзуються нзьким рівнем шуму, при роботі двигуна на максимальній потужності, який не перевищує 55 дБ.

Коротко про Remington

Remington є одним з провідних виробників продуктів для укладання , підстригання і гоління волосся. Натхнення для створення нових продуктів відбувається завдяки відстеженню останніх тенденцій у світі моди і стилю.

Бренд Remington добре відомий і дуже популярний в США, Австралії, Великобританії та Німеччині. Являється лідером на ринку з точки зору продуктів по догляду за волоссям, стрижки і гоління. Що стосується українського ринку , є одним з лідерів по продажах випрямлячі для волосся та фенів.

Принцип роботи індукційної плити

                                                         

ІНДУКЦІЯ   (  PHILIPPE RATEK HT PR 2008 )

Чи можна доторкнутися рукою до конфорки, з якої щойно зняли щойно приготований ароматний цибульний суп? У наш час високих технологій це не один із трюків великого Гудіні. Все що потрібно - це вибрати одну з чудових і стильних індукційних плит під маркою Philippe Ratek.

Побутова техніка Philippe Ratek

PHILIPPE RATEK - ВАШ СТИЛЬНИЙ ВИБІР

Цінуючи Вашу індивідуальність , ми приділяємо виняткову увагу дизайну продукції !

PHILIPPE RATEK - СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Готувати з нами завжди легко і приємно , на озброєнні останні новинки науки і техніки !

PHILIPPE RATEK - БІЛЬШЕ НІЖ КУХОННА ТЕХНІКА

Будь який продукт зроблено з турботою про Вас . Він частина Вашого органічного світу !

Представляємо новий Aquawelt Plus!

Zelmer Aquawelt Plus - миючий пилосос 4-в-1 з сучасним дизайном і безліччю корисних функцій.

Ви можете проводити сухе прибирання, збирати рідину і бруд, мити килими та інші покриття для підлоги. Для сухого прибирання використовується мішок SAFBAG, а для збору рідини та вологого прибирання - контейнер з можливістю аквафільтраціі.

Моделі з електронним регулюванням оснащені новим двигуном потужністю 1700 Вт

Соковижималка Zelmer JE 2000

Досконалість технологій для бездоганного результату.

Найпотужніша соковижималка Zelmer JE 2000, володіє піковою потужністю в 3000 Вт Має суцільнометалевий корпус з нержавіючої сталі і нове сито, виконане методом лазерної перфорації.

Завдяки високій потужності і двигуну постійного струму, соковижималка утримує запрограмовану кількість обертів, що сприяє якісному віджиманню плодів будь-якої твердості за короткий проміжок часу.

Мультиварка Zelmer EK1300

Мультиварка Zelmer EK1300 практично все робить сама: більше не потрібно зливати воду, знімати пінку, стежити, щоб суп не "втік", мити гору посуду, використаної під час підготовчого етапу приготування. Все, що потрібно - закласти продукти в мультиварку і вибрати відповідний, ретельно підібраний інженерами Zelmer по тривалості і витримуванні температури, режим приготування.
При бажанні можна відкласти початок - наприклад, щоб зварити кашу до сніданку, або приготувати суп дитині поки Ви підете з нею на прогулянку.

Сторінки